Menu

Eastern Emeralds

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Eastern Emeralds

Hrací Automat Eastern Emeralds Online ZdarmaEastern Emeralds je nádherně navržený online výherní automat, který se nechal inspirovat asijskou kulturou. Automat se vyznačuje velmi detailním a uměleckým zpracováním všech animací, a navíc také obsahuje skvělé násobitele výher. Při hraní je také možné nastavit si funkci spinů zdarma. Veškeré ovládání automatu je jednoduché a velmi intuitivní.

Hrací Automat Eastern Emeralds Online Zdarma

 

Výherní automat se rozkládá na 5 válcích, 3 řádcích a 20 výherních liniích. Zahrát si ho můžete na jakémkoli zařízení a vsadit si můžete od 0,20 až do 100 eur. Herní prostředí je jednoduché a přímočaré. K bezproblémovému ovládání automatu nebudete potřebovat vůbec žádné předchozí zkušenosti. Procento návratnosti k hráčům je 96,58, z čehož 28,64 % připadá na spiny zdarma a 67,94 % patří hlavní hře. Skvělým doplňkem automatu jsou wild symboly a násobitelé výher, které naleznete na spodní straně herní obrazovky.

Herní symboly

Automat Eastern Emeralds obsahuje klasické symboly hracích karet od 10 až po eso. Ostatní symboly byly inspirovány orientálním tématem, a tak se můžete shledat s rybou Koi, medailónky, zlatou želvou a draky. Drak je jedním z těch nejvýhodnějších symbolů a má naprosto stejnou hodnotu, jako wild symboly. Při vytvoření výherní kombinace z pěti těchto symbolů získáte 7,5x hodnotu vaší sázky. Wild symbol v této automatové hře funguje také jako násobitel výher. Hodnota násobitele je v tomto případě stejná, jako pořadí válce, na kterém se nachází. Když tedy například přistane wild symbol na čtvrtém válci, získáte násobitele 4x. Nejvyšší výhra nabízená tímto automatem dosahuje 900x hodnoty vaší sázky a získáte ji za spojení symbolů draka v kombinaci s wild násobitelem. Potenciál automatové hry Eastern Emeralds je opravdu obrovský.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti