Menu

Boomanji

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Boomanji

Hrací Automat Boomanji Online ZdarmaBoomanji je posledním příspěvkem do sbírky výherních automatů Slots3 od Betsoft. Jedná se o pětiválcový online neprogresivní automat s 10 výherními liniemi. Zvláštností je, že vyplácí výhry jak zleva doprava, jako všechny tradiční automaty, ale k tomu navíc i zprava doleva. Očekávejte tak od této světoznámé společnosti vzrušující nové dobrodružství. Těšte se na výjimečnou grafiku a úžasné zobrazení. Zvláštností tohoto automatu je nižší počet výherních linií a výplaty oběma směry. Podle názvu si tento automat lze snadno splést s populárním dobrodružným filmem Jumanji, ale samotná hra nemá s filmem naprosto nic společného. Snad jen dobrodružnou povahu hry, kdy vám každé nové zatočení válců může přinést něco záhadného.

Hrací Automat Boomanji Online Zdarma

 

Tento nový hrací automat od Betsoft opouští klasický formát s 30 výherními liniemi a místo toho jich nabízí pouze 10. Při vašem sázení si můžete vybrat hodnotu mincí od 0,02 do 0,50 a jako obvykle se vaše šance na získání výher zvyšují při vyšších sázkách na každou výherní linii. Počet vsazených mincí na každou výherní linii je jen na vás. Nakonec je nutné podoktnout, že společnost Betsoft odvedla při vytváření tohoto automatu kvalitní práci opravdu ve všem. Zvláště co se týče animací a tempa hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti