Menu

Super Lucky Reels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Super Lucky Reels

Super Lucky Reels Automat Online ZdarmaNěkteří hráči vám budou tvrdit, že Super Lucky Reels je tříválcovým výherním automatem, zatímco druzí budou trvat na tom, že tento výherní automat má celkem 5 válců. Pravdou je, že tento výherní automat má symboly pouze na prvních třech válcích. Dodatečné dva válce jsou zde proto, aby zvýšili vaše výhry. První co ale pro hraní tohoto automatu musíte udělat, je nastavit hodnotu vaší sázky na linii. Zvolíte-li sázku od 1 do 9, pak bude tento výherní automat zdarma obsahovat pouze 3 válce. Pokud si vsadíte 10, tak se aktivuje dodatečný čtvrtý válec. Nejvyšší sázka na linii činí 15 a právě při této sázce aktivujete i poslední pátý válec. Rozhodně vám doporučuji zahrát si s tou nejvyšší možnou sázkou.

Super Lucky Reels Automat Online Zdarma

 

Abyste v tomto automatu získali výhry, musíte spojit tři stejné symboly vedle sebe na výherní linii. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol Super Lucky Reels, který vám vyplatí až 4000 mincí. Poté následuje symbol Mahjong, který vám vyplatí až 2500 mincí. Následují symboly super sedmičky, šťastné sedmičky a obyčejné sedmičky, ale v tomto výherním automatu zdarma narazíte i na symboly jednoduchých a dvojitých barů. Za spojení symbolů sedmiček a symbolů barů také získáte hodnotné výhry. Na čtvrtém válci se objevují 4 různé symboly a každý k výhře přidá jinou hodnotu. Může to být 50, 150, 750 nebo 1000 mincí. Tato hodnota se poté přičte k vaší výhře z výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti