Menu

Mars Dinner

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mars Dinner

Výherní Automat Mars Dinner Online ZdarmaHrací automat Mars Dinner je hrou, ve které budete moci ochutnat opravdový marťanský hamburger. Pokud na něj zrovna nemáte chuť, tak si můžete dát třeba pizzu nebo koblih. Na těchto pěti válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi je hraní velmi jednoduché. Při hraní budete mít možnost navštívit marťanský bar, ve kterém si můžete zahrát jen tak pro zábavu nebo si můžete počkat i na opravdu vysoké výhry.

Výherní Automat Mars Dinner Online Zdarma

 

Při hraní tohoto automatu online si můžete objednat chutné marťanské jídlo a bavit se u něho s několika dalšími veselými hosty. Abyste vyhráli, tak musíte spojovat vaše jídlo s jídlem ostatních hostů na jedné výherní linii. Všechny výherní kombinace musí začínat na válci nejvíce vlevo a tvoří se směrem zleva doprava. Symbol zaměstnankyně vám pak pomůže získat ještě více výher.

Speciální symboly

Číšnice je nádherná marťanka, která vám pomůže doplnit chybějící symboly do výherních kombinací. Tento symbol může totiž jednoduše nahradit všechny ostatní herní symboly. Jediným nenahraditelným symbolem je symbol kasy. Kasa je symbolem, který vám pomůže aktivovat spiny zdarma. Za 3, 4 nebo 5 těchto symbolů zobrazených kdekoli na válcích aktivujete 1, 3 nebo 10 spinů zdarma.

Není sice jisté, zda na Marsu žijí nějací obyvatelé. Tento výherní automat vám nicméně přináší šanci navštívit Mars a ochutnat tamní sendviče a hamburgery. Hra začíná tím, že vás vesmírná raketa dopraví na Mars do tamního baru. Vy si pak jednoduše objednáte, na co máte největší chuť.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti