Menu

Ji Xiang 8

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ji Xiang 8

Výherní Automat Ji Xiang 8 Online ZdarmaJi Xiang 8 je výherním automatem, který se nese v čínském duchu a je plný orientálních symbolů a prvků. Ty doplňují také speciální funkce, které vám zajistí spoustu šancí na získání výher.

Výherní Automat Ji Xiang 8 Online Zdarma

 

Během hraní tohoto automatu se můžete těšit na sochu Buddhy, žáby, ryby, červené lampióny a zlaté mince. Automat obsahuje celkem 8 výherních linií a spoustu lukrativních výplat. Mezi symboly tohoto výherního automatu patří ryby a žáby, čínská písmena, šťastné číslo 8, zlaté vejce, červená stuha, zlatá mince, čínské lampióny, socha lva a lví hlava.

Funkce automatu

Tématem tohoto automatu je Čína, a proto jako byla jako doprovodná hudba zvolena tradiční čínská muzika. Celá herní obrazovka vypadá měkce a převládá zde červená barva a spodek obrazovky pokrývají zlaté mince. Každou stranu válců zdobí zlatý had a nad válci jsou zavěšeny červené čínské lampióny. Poslední, a tou největší ozdobou herní obrazovky, je obrovská zlatá socha Buddhy, která je na pravé straně válců.

Než se pustíte do hraní tohoto výherního automatu, musíte si nastavit hodnotu svých sázek. Počet výherních linií je v tomto automatu nastaven automaticky, což znamená, že ho nemůžete změnit. Sázky na jednu výherní linii se mohou pohybovat od 0,01 do 100 liber. Minimální celková sázka se proto pohybuje od 0,08 do 800. Automat je proto vhodný pro všechny druhy hráčů a nezáleží na jejich herním rozpočtu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti