Menu

Forest Band

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Forest Band

Výherní Automat Forest Band Online ZdarmaStaňte se součástí party dobrodruhů žijících v lesích a podnikejte s nimi odvážné výpravy za poklady. Online automat zdarma Forest Band vás do takové skupiny zavede. Obstojíte na pěti válcích a dvaceti výherních liniích? Jak tématika tohoto automatu napovídá, na jednotlivých symbolech zpracovaných detailní grafikou najdete přírodní scenérie, ale třeba i roh nebo dravce. Vše je rozpohybováno plynulými animacemi.

Výherní Automat Forest Band Online Zdarma

 

Zvuky příjemně dokreslují atmosféru, a proto vám nic nebrání se nechat vtáhnout do příběhu. Wild symboly a scatters symboly vám nejen zpestří čas strávený hrou, ale hlavně vám dopomohou k větším výhrám stejně jako gamble mód, ve kterém si můžete zariskovat o vyhrané diamanty a třeba je i zněkolikanásobit. Výherní automat Forest Band se vyznačuje originální tématikou i slušným zpracováním.

Měli jste v dětství rádi příběh o Robinu Hoodovi? Pak vám možná právě tato hra přinese štěstí. Zkuste si zahrát tento výherní automat zdarma na stránkách Quasar Gaming. Abyste si ho mohli zahrát, budete nicméně potřebovat reálné peníze. Tato hra byla vytvořena společností EGT a má 20 výherních linií, které jsou automaticky všechny aktivní. Tím nejlepším na této hře je, že opravdu zpracovává téma Robina Hooda, a navíc obsahuje různá bonusová kola, která jsou také na motivy tohoto slavného příběhu. Můžete také vyzkoušet další hry, například Dark Queen a Fairy Queen.

Máte-li rádi tematické výherní automaty, pak vás tento jistě dostane. K jeho hraní se určitě vrátíte, zvláště díky skvělým výplatám, protože zatímco budete obdivovat téma tohoto automatu, získáte i nějakou tu hotovost. Hraní s reálnými penězi má totiž své výhody. Tuto hru a spoustu dalších si můžete zahrát na stránkách Quasar Gaming, ale výherní automat Forest Band je opravdu jediným svého druhu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti