Menu

Hunters Dream 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hunters Dream 2

Hunter´s Dream 2 AutomatHUNTER’S DREAM 2 je video automatem, jehož téma vychází z divočiny a narazit v něm můžete na divoká zvířata, statečné lovce a nekonečnou panenskou přírodu. Automat má celkem 5 válců, 3 řádky a 20 výherních linií. Automat obsahuje speciální funkce, jako je wild symbol (táborový oheň), bonusový scatter symbol (lovecká chata), sticky spiny zdarma a násobitel výher.

Pravidla automatu Hunters Dream 2 Zdarma

Tuto automatovou hru si můžete zahrát pouze s dostatečným herním kreditem. Vaši sázku nastavíte pomocí ovládacího tlačítka BET. Sázka bude poté zobrazena v příslušném poli na ovládacím panelu a tato částka bude následně při každém zatočení odečtena z vašeho celkového kreditu. Hru zahájíte tlačítkem START nebo tlačítkem AUTOPLAY, které aktivuje režim automatické hry. Hráč může také roztočit válce kliknutím myší kdekoli v hracím poli. Pokud se po zastavení roztočených válců na hracím poli objeví výherní kombinace, bude vám vyplacena výhra odpovídající této výherní kombinaci a aktuální sázce.Pokud se na válcích neobjeví žádná výherní kombinace, je dané kolo ukončeno a hráč může zahájit kolo další.

Průběh hry

Pro získání výher je nutné spojit minimálně dva stejné hrací symboly na alespoň jedné z dvaceti výherních linií. Symboly se musí nacházet na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo. Všechny výhry se vyplácí zleva doprava mimo výhry za bonusové scatter symboly, které se vyplácí na jakékoli pozici. Na každé výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra.

Speciální funkce automatu Hunter´s Dream 2

Wild symbol

Wild symbol (táborový oheň) nahrazuje všechny ostatní hrací symboly mimo bonusový scatter symbol (lovecká chata). Wild symbol je aktivní pouze, když je součástí výherní kombinace nacházející se alespoň na jedné z 20 výherních liniích. Každý wild symbol v rámci výherní kombinace funguje jako násobitel 2x. Tato funkce je velice originální a hravá. Pár ohýnků může nádherně zvýšit výhru. Hunters dream 2 je jedním z nejlepších E-Gaming automatů.

Sticky spiny zdarma  (bonusová funkce)

Bonusový scatter symbol (lovecká chata) se zobrazuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci. Tři scatter symboly zobrazené na jakékoli pozici na těchto třech válcích aktivují bonusovou hru se sticky spiny zdarma. Při vytvoření výherní kombinace během sticky spinů zdarma se použité symboly na válce přilepí a zbylé válce jsou znovu roztočeny. Hráči tak mají šanci přidat ke stávající výherní kombinaci další výherní symboly. Válce jsou roztáčeny znovu tak dlouho, dokud se na nich neobjeví žádný další výherní symbol. Poté následují zbylé spiny zdarma. Všechny výhry získané v rámci bonusové hry jsou automaticky sečteny a na konci bonusové hry jsou připsány na hráčský účet. Během bonusových spinů zdarma můžete získat dalších 10 spinů zdarma. Bonusové spiny zdarma budou odehrány se stejnou sázkou a stejným počtem aktivních výherních linií, které byly nastaveny při jejich spuštění.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti