Menu

Gold of Ra

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gold of Ra

Výherní Automat Gold of Ra Online ZdarmaGold of Ra je jedním z těch nejštědřejších online výherních automatů zdarma, které jsem měl kdy tu čest vyzkoušet. Tento úžasný výherní automat je založen na starověkém Egyptu. Ra je jedním z egyptských bohů a právě tento výherní automat vás nechá okusit alespoň kousek z jeho neuvěřitelného bohatství. Zároveň se jedná o jeden z těch nejlépe hodnocených výherních automatů zdarma vytvořených vývojářskou společností GameArt. Gold of Ra není jediným výherním automatem s egyptským tématem, který tato společnost vytvořila, takže má spoustu zkušeností s tvorbou výjimečných výherních automatů, které se nedají s ničím srovnat. Pozadí automatu je naprosto úžasné. Vyobrazuje majestátné pyramidy a je tou nejlepší atrakcí tohoto výherního automatu zdarma. Mimo pozadí jsou zde také další grafické prvky, animace a symboly, které jsou také naprosto perfektní a jsou vytvořeny pomocí těch nejmodernějších technologií.

Výherní Automat Gold of Ra Online Zdarma

 

Samotný průběh hry je pak velmi jednoduchý. Jedná se v podstatě o pětiválec s 25 fixními výherními liniemi. Právě takové rozvržení slibuje skvělé výhry. V tomto automatu nemají ale hráči možnost nastavit si počet výherních linií na každou hru. Nicméně celková výše sázky se měnit může. Postačí vám k tomu pouze pár kliknutí na příslušná ovládací tlačítka. Výše vašich výher se pak odvíjí od výše vaší celkové sázky. Chcete-li v tomto úžasném výherním automatu zdarma dosáhnout na ten nejvyšší jackpot, musíte vsadit vyšší částky. Součástí tohoto automatu je i bonusová mini hra, ve které je vaším úkolem uhodnout barvu otáčené karty. Za správný odhad bude vaše výhra zdvojnásobena. Hádáte-li ale špatně, ztratíte celou vaši výhru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti