Menu

Black Horse

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Black Horse

Výherní Automat Black Horse Online Zdarma
Jak by se vám líbilo být na den či dva kovbojem, jezdit na koních a krotit divoké mustangy na divokém západě? Výherní automat Black Horse je tu pro to, aby vám pomohl tento sen uskutečnit kdykoli chcete.

Výherní Automat Black Horse Online Zdarma

 

Black Horse je tříválcový výherní automat s pěti výherními liniemi od Wazdan Gaming. Má krásné pozadí s animací černého hřebce cválajícího napříč pouští při západu slunce. Herní symboly sice neobsahují žádné stylové animace, ale stále mají velmi dobrou grafiku. Symboly navíc k tradičnímu ovoci zahrnují jezdecké boty, černého koně, kaktusy a mince.
Na rozdíl od klasických automatů, které nenabízí speciální funkce, má tento automat tři rozdílné bonusy, které vám udělí až 45 volných zatočení. V průběhu hraní sbíráte mince, které se vám zobrazí na třetím válci. Po obdržení 9 mincí vám bude uděleno 15 volných zatočení. Aktivování tohoto bonusu máte jisté, protože mince se na válci objevují velmi často. Bonus za jezdecké boty vám je udělen, když se na jakékoli pozici na válcích mimo výherní linie objeví troje jezdecké boty. Během 30 volných kol můžete vyhrát opravdu skvělé výhry.
Další z bonusů, který můžete aktivovat při zobrazení třech stejných symbolů na jakékoli pozici mimo výherní linie, je bonus za černého hřebce. Když je tento bonus aktivován, rozeběhnou se tito tři hřebci směrem k zapadajícímu slunci. Pokud chytíte černého hřebce, bude vám uděleno 45 volných zatočení. Vysoké výhry jsou vám zaručeny, protože všechny vaše výhry během volných zatočení vám jsou ztrojnásobeny. Během volných zatočení můžete také jednotlivé bonusy znovu aktivovat.
Výherní automat Black Horse se se svými skvělými cenami, speciálními funkcemi a vzrušujícím tématem stává velmi oblíbený mezi kasinovými hráči. Takže si připravte své jezdecké boty a držte si klobouk při roztočení těchto válců.Cválejte na černém koni po divokém západu hned teď a zjistěte, jak se vám to bude dařit!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti