Menu

Farm Adventures

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Farm Adventures

Farm Adventures Automat Online ZdarmaVýherní automat Farm Adventures je podle svého vzhledu určen spíše dětem než dospělým. V tomto výherním automatu očekávejte švidrající ptáčky a chrochtající prasátka. Naprosto vše vypadá perfektně a dokáží zde spolu žít například i lišky s prasátky. Výherní automat Farm Adventures je situován na venkov, kde voní čerstvě nasekaná tráva, sklizené seno, čerstvý vzduch a okolní kvítí. Díky naprostému klidu se budete cítit jako v ráji, který společně obývají zvířátka a farmáři.

Farm Adventures Automat Online Zdarma

Všechno ale není tak růžové, jak se na první pohled zdá. Na svoji šanci totiž čeká zlý vlk, který chce všechno zničit. Pokud vlka ale objevíte dříve, než se mu to podaří, bude z vás boháč. Spojením dvou vlků získáte 2 mince, ale to není vše. Vlk je wild symbolem tohoto automatu a může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací. Mezi další symboly patří sedmičky s pytli s penězi. Ostatní symboly představují symboly spojené s farmou.

Bonusovým symbolem tohoto automatu online je obrovské vejce. Získejte toto vejce několikrát a aktivujete bonusovou mini hru. Zde budete muset jednotlivá vejce rozbíjet a objevit v nich své výhry. Zajímavé je, že vám v této činnosti pomohou i slepice.

V tomto výherním automatu si můžete nastavit svoji sázku od 0,01 do 1 kreditu a můžete aktivovat až 20 výherních linií. Pokud nechcete ztrácet čas roztáčením válců, využijte automatickou hru, kde budou válce roztáčeny automaty za vás.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti