Menu

Fruitoids

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruitoids

Hrací Automat Fruitoids Zdarma OnlineFruitoids je dalším zábavným a vzrušujícím automatem od společnosti Yggdrasil Gaming. Jedná se o jednoduchý a snadno ovladatelný automat s 5 válci a 25 výherními liniemi. Dále v něm naleznete opětovná roztočení a násobitele, díky čemuž je hra mnohem zajímavější a štědrá.
Pokud již znáte výherní automaty společnosti Yggdrasil, pak vám na první pohled bude jasné, že Fruitoids je založen na stejném principu jako výherní automat Winter Berries, který je dalším zajímavým a štědrým automatem této společnosti.

Hrací Automat Fruitoids Zdarma Online

Fruitoids je zábavným a inovativním 3D automatem, který byt vytvořen tak, aby vám poskytl obrovské výhry a kopu zábavy. Jeho rozhraní je opravdu jednoduché a lehce se v něm budete orientovat, protože hodnota mince, celková sázka a zůstatek účtu jsou jasně vyznačeny na spodní části obrazovky. Samotná hra je velmi rychlá a dokonce budete mít šanci ještě ji zrychlit pomocí funkce na ovládání rychlosti válců, kterou naleznete v panelu s ovladači. Doprovodné zvukové efekty vás pobaví, jsou autentické a hru vůbec nenarušují, takže je pravděpodobně nebudete ani muset ztišit. Celkově se jedná o velmi zábavný automat a vřele ho doporučujeme jak nováčkům, tak i zkušeným hráčům.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti