Menu

Draglings

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Draglings

Výherní Automat Draglings Zdarma OnlineTématem tohoto nádherně animovaného výherního automatu od společnosti Yggdrasil jsou dračí mláďata. Samotné hrací pole má netradiční rozvržení s 3-4-5-4-3 formátem místo klasického formátu 5×3. Spousta symbolů zobrazují dračí vejce a samotné draky, kteří v automatu mají zvláštní postavení. Pro získání vysokých výher zde slouží speciální wild symboly a spiny zdarma.

Výherní Automat Draglings Zdarma Online

Tato hra se odehrává v jeskyni plné špičatých výběžků skal. Na první pohled vám symboly mohou připomínat vejce a koule rozdílných barev a tvarů. Objevují se jako stacked symboly a tak je velmi běžné, že celé válce budou pokryty jen jedním symbolem. Mezi vejci můžete také objevit animovaná dráčata (červené a modré), která plivají oheň. Jedno z nich se náhodně může změnit na impozantního obrovského draka, který dokáže pokrýt celý válec wild symboly.
Dráčata nevypadají zrovna jako téma, které bych si u výherního automatu příliš užíval. Tato hra mě ale překvapivě zaujala. Hlavní hra je rychlá a nádherně zpracovaná, i když v místech s dráčaty až příliš roztomilá. Na lákavosti přidává možnost získat množství wild symbolů, které vás dovedou k neuvěřitelným výhrám. Spiny zdarma pak dostanou celou hru na naprosto jinou úroveň. Vaše výhry vystřelí do závratných výšek nejen díky opětovnému obnovení spinů zdarma, ale také díky početným wild symbolům.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti