Menu

Frog Story

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Frog Story

Hrací Automat Frog Story Online ZdarmaFrog Stroy je pětiválcový výherní automat zdarma, který vypráví pohádkový příběh o žabí princezně. Tato hra je navržena opravdu nádherně a její grafická stránka a skvělé symboly vás naprosto uchvátí. Milovníci výherních automatů jsou velkými fanoušky této automatové hry a považují ji za mnohem lepší výherní automat, než jsou ostatní dostupné automaty na trhu. Tento výherní automat si navíc můžete zahrát online bez jakéhokoli stahování.

Hrací Automat Frog Story Online Zdarma

 

Tento výherní automat má 5 válců, 20 výherních linií a můžete si vsadit maximálně 20 mincí na linii. Navíc na vás čeká opravdu velká spousta speciální funkcí, jako jsou například násobitelé, 4 jackpoty, hazardní hra, funkce převracení válců, atd. Všechny tyto funkce dělají z tohoto výherního automatu opravdu lákavý kousek. V této automatové hře se ale nezapomnělo ani na wild a scatter symboly, ale bohužel zde nenaleznete žádné spiny zdarma. Wild symbol má podobu žáby a scatter symbol má podobu hradu. Výplaty tohoto automatu jsou velmi štědré, ale samozřejmě se liší symbol od symbolu. Převracející funkce je aktivována po každém výherním zatočení válci. Díky pestrobarevnému a velmi zajímavému hernímu prostředí vás tento výherní automat vytvořený společností EGT nikdy nepřestane bavit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti