Menu

Olympus Glory

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Olympus Glory

Výherní Automat Olympus Glory Online ZdarmaMáte odvahu se vydat mezi řecké bohy a vysloužit si bohaté výhry? Pokud ano, tak online automat zdarma Olympus Glory je tou správnou cestou do řecké mytologie. Na pěti válcích a deseti výherních liniích se setkáte například s Poseidónem, vládcem moře, s Artemis, bohyní lovu nebo i se samotným Diem, mocným vládcem celého Olympu. Všechny obrázky bohů jsou detailně zpracovány v pohledné grafice a těšit se můžete i na propracované animace. O něco horších kvalit dosahuje zvuková kulisa, kterou zaslechnete jen v případě, že trefíte výherní kombinaci.

Výherní Automat Olympus Glory Online Zdarma

 

Zeus vám taky obohatí hratelnost, protože v tomto automatu zdarma představuje wild symbol. Navíc při objevení tří těchto symbolů získáte bonusová protočení. Výherní automat zdarma Olympus Glory sází na populární tématiku, kterou představuje v moderním provedení, a proto tento automat stojí za vyzkoušení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti