Menu

Gold Rush Habanero

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gold Rush Habanero

Automat Gold Rush Habanero Online ZdarmaGold Rush je velmi zábavný výherní automat zdarma se spoustou lákavých funkcí. Tento skvělý výherní automat zdarma byl vytvořen na téma americké zlaté horečky. Tím hlavním tématem je tak dolování zlata. Ničeho se ale nebojte, tento výherní automat je mnohem zábavnější než samotné pracování ve zlatém dole. Tento skvělý výherní automat zdarma se stal mezi hráčkou společností populární ještě před tím, než byl oficiálně zveřejněn. A hned první den od jeho vydání ukázal, že opravdu stojí za to a splnil tak očekávání hráčů. Tento výherní automat zdarma má navíc svoji verzi pro všechny různé platformy. Nezáleží tak na tom, zda si chcete zahrát na stolním počítači nebo na mobilním telefonu.

Automat Gold Rush Habanero Online Zdarma

 

Podle posledního vydaného katalogu her vývojářské společnosti Habanero je navíc tento výherní automat zdarma dostupný v 15 různých jazycích. Soubor symbolů, který byl v tomto výherním automatu použit, je velmi zajímavý. Symboly jsou kreslené, ale hraní výherního automatu Gold Rush je rozhodně mnohem zábavnější než sledování kreslených filmů. Design automatu je přitom velmi napínavé. Výherní automat se rozkládá na hracím poli o velikosti 5×3 a vsadit si můžete celkem na 25 výherních linií. Vzezření automatu je jednoduché, ale je vhodně doplněno skvělou grafickou stránkou a vzrušujícími animacemi. Tou nejdůležitější bonusovou funkcí, na kterou byste se při hraní tohoto automatu měli zaměřit, je bonusová funkce spinů zdarma. Při hraní ale můžete narazit na další dva velmi důležité symboly. Prvním z nich je wild symbol, který má podobu zlaté hroudy. Tím druhým speciálním symbolem je pak scatter symbol.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti