Menu

Vikings Go WIld

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Vikings Go WIld

Hrací Automat Vikings Go Wild Online ZdarmaPokud jste někdy přemýšleli o tom, jak zábavné by mohlo být plavit se s Vikingy přes všechna moře při honbě za poklady, pak máte jedinečnou šanci to zjistit díky epickému online automatu od společnosti Yggdrasil s názvem Vikings Go Wild. Vaše poklady můžete objevit při správném navigování ostatních Vikingů, kteří s vámi zažijí toto dobrodružství, a vaší odměnou bude spousta mincí. Také se můžete těšit na pár známých a inovativních bonusů a speciálních funkcí, včetně wild symbolů, spinů zdarma, sticky wild symbolů a bonusové hry truhly s pokladem.

Hrací Automat Vikings Go Wild Online Zdarma

Na všech 25 výherních linií můžete položit vaše sázky s širokým výběrem hodnoty mincí a můžete se dokonce stát členy posádky přes váš oblíbený tablet nebo iPad či mobilní telefony. Poté se už rychle objevíte na palubě dřevěného dlouhého člunu s hlavou draka a budete si moci užívat plavbu s modrou oblohou nad vámi a kolébavým mořem pod vámi.

S tímto epickým dobrodružným tématem a spoustou bonusů, funkcí a mincí, které můžete vyhrát, je načase, abyste sami v sobě také objevili divokého Vikinga.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti