Menu

Pyramid Treasure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pyramid Treasure

Výherní Automat Pyramid Treasure Online ZdarmaPyramid Treasure je dalším úspěšným výherním automatem zdarma, jehož téma vypráví o Egyptu. Výherních automatů na stejné téma je tolik, ale ne všechny jsou stejně úspěšné a zábavné, jako je právě tento výherní automat zdarma. Tento výherní automat pochází z dílny vývojářské společnosti BF Gaming . Právě tato společnost v poslední době vydala hned několik vzrušujících a zábavných výherních automatů zdarma a výherní automat Pyramid Treasure rozhodně patří mezi ně. Tato skvělá automatová hra vás nechá ochutnat dobu starověkého Egypta a zároveň u toho budete moci vyhrát neuvěřitelné ceny.

Výherní Automat Pyramid Treasure Online Zdarma

 

Design automatu je přitažlivý a na první pohled vás zaujme jeho pozadí, které vaši mysl ihned přenese ke vzácným pyramidám, kolem kterých se točí celá grafická stránka i veškeré použité animace. Soubor symbolů tohoto výherního automatu zdarma je oslnivý a poutavý. Narazíte zde na mumie, posvátné kočky, pyramidy a antické ženy, které jsou doplněny písmennými a číselnými symboly. Co se týče symbolů, tak tím nejcennějším symbolem je symbol pyramidy. Tento symbol může nahradit všechny ostatní symboly a změnit tak nevýherní kombinace na výherní. Pyramida je zároveň vaším klíčem ke spinům zdarma a jako poslední má tento symbol i funkci speciálního expandujícího symbolu. Tím nejštědřejším symbolem je na druhou stranu symbol antické ženy. Je asi jasné, že se jedná o bohyni a tato bohyně vám může vyplatit až 25 000 mincí při každém zatočení. Dalším velmi štědrým symbolem je symbol mumie, který vám vyplatí až 10 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti