Menu

Pyramid Treasure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pyramid Treasure

Výherní Automat Pyramid Treasure Online ZdarmaPyramid Treasure je dalším úspěšným výherním automatem zdarma, jehož téma vypráví o Egyptu. Výherních automatů na stejné téma je tolik, ale ne všechny jsou stejně úspěšné a zábavné, jako je právě tento výherní automat zdarma. Tento výherní automat pochází z dílny vývojářské společnosti BF Gaming . Právě tato společnost v poslední době vydala hned několik vzrušujících a zábavných výherních automatů zdarma a výherní automat Pyramid Treasure rozhodně patří mezi ně. Tato skvělá automatová hra vás nechá ochutnat dobu starověkého Egypta a zároveň u toho budete moci vyhrát neuvěřitelné ceny.

Výherní Automat Pyramid Treasure Online Zdarma

Design automatu je přitažlivý a na první pohled vás zaujme jeho pozadí, které vaši mysl ihned přenese ke vzácným pyramidám, kolem kterých se točí celá grafická stránka i veškeré použité animace. Soubor symbolů tohoto výherního automatu zdarma je oslnivý a poutavý. Narazíte zde na mumie, posvátné kočky, pyramidy a antické ženy, které jsou doplněny písmennými a číselnými symboly. Co se týče symbolů, tak tím nejcennějším symbolem je symbol pyramidy. Tento symbol může nahradit všechny ostatní symboly a změnit tak nevýherní kombinace na výherní. Pyramida je zároveň vaším klíčem ke spinům zdarma a jako poslední má tento symbol i funkci speciálního expandujícího symbolu. Tím nejštědřejším symbolem je na druhou stranu symbol antické ženy. Je asi jasné, že se jedná o bohyni a tato bohyně vám může vyplatit až 25 000 mincí při každém zatočení. Dalším velmi štědrým symbolem je symbol mumie, který vám vyplatí až 10 000 mincí.

No comments

Napsat komentář