Menu

Lunapark

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lunapark

Výherní Automat Lunapark Online ZdarmaLunapark je výherní automat zdarma, který obsahuje 9 výherních linií, 5 válců a jeho tématem je zábavní park. Tento automat online zdarma pochází z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming, která je známá pro své skvělé výherní automaty. Nyní vám tato společnost přináší další velmi zajímavou automatovou hru. První věcí, kterou si na tomto výherním automatu všimnete, je jeho barevnost. Válce září všemi barvami a nabízí vám skvělý pohled. Doprovodná muzika je také báječná, ale to není zdaleka všechno. Vypadá to, že vývojářský tým tento automat naplnil všemi zajímavými funkcemi, které si jen představíte. Čeká vás například scatter bonusová hra, která vynásobí vaše výhry až 100x. Nechybí ani spiny zdarma, které vám vyplatí dvojnásobné výhry.

Výherní Automat Lunapark Online Zdarma

 

A nejen to. Když se vám podaří na válcích tohoto výherního automatu zdarma zobrazit ruské kolo, tak vyhrajete 5000x hodnotu vaší sázky na jednu linii. Získat tento symbol ale není až tak lehké. Nicméně je tu i wild symbol, který dokáže nahradit všechny ostatní symboly mimo scatter symbolů. Scatter symbol také aktivuje zajímavou funkci, ve které můžete vyhrát až 100násobek vaší sázky. Za tři scatter symboly navíc získáte 10 spinů zdarma. Toto číslo se ale může ještě jednou zvýšit, stačí během spinů zdarma zobrazit na válcích opět tři scatter symboly. Při spinech zdarma se navíc můžete těšit na opravdu skvělou akci a skvělé dvojnásobné výhry. Proto považujeme tuto funkci za tu nejštědřejší část tohoto zábavného výherního automatu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti