Menu

Dragon Chase

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dragon Chase

Hrací Automat Dragon Chase Online ZdarmaMáte-li rádi výherní automaty s tematikou bájných bestií, pak je online automatová hra Dragon Chase tou pravou hrou pro vás. Jedná se o žhavý automat od společnosti Quickspin, ve kterém kolem válců neustále krouží obrovský drak.

Hrací Automat Dragon Chase Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se 3 řádky a 20 výherními liniemi. Při hře můžete využít funkci automatického hraní a nastavit si 10 – 1000 automatických her. Minimální sázkou je 0,02 a maximálně si můžete vsadit až 100. Lákavou výhrou je progresivní jackpot, který se dělí na tři úrovně, mini, major a grand.

Velmi oblíbenou funkcí tohoto automatu jsou bonusové spiny zdarma. Za dva scatter symboly vyhrajete celkem tři spiny zdarma. Za tři jackpotové scatter symboly vyhrajete re-spiny s dračí perlou. Tyto re-spiny jsou celkem 3. Spiny zdarma budou ukončeny po jejich odehrání nebo po získání 15 dračích symbolů.

Náhodně může být aktivována i funkce divokého ohně. Kdykoli se tento wild symbol zobrazí na válcích, zůstane na svém místě a při každém následujícím kole se posune o jednu řadu dolů. Tento proces se opakuje do té doby, dokud se nedostane pryč z hrací obrazovky. Drak má navíc možnost na válce ještě dýchnout svůj mocný dračí oheň.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zdarma obsahují šťastnou minci, zlatou misku, hrací karty, sochu žáby a sochu lva. Ve hře jsou také 3 bonusové scatter symboly, které aktivují 3 spiny zdarma. Dále můžete narazit i na 3 wild symboly a 15 symbolů dračích perel.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti