Menu

Lady of the Forest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lady of the Forest

Výherní Automat Lady of the Forest Online ZdarmaZnovu se k nám dostává skvěle vytvořený výherní automat od společnosti Zeus Play. Vydejte se do hlubokých lesů a objevte toto nádherné místo s tajemnou a tmavou atmosférou. Tento výherní automat zdarma na vás dýchne svoji tajemností. Tím nejlepším navíc je, že nikdy nevíte, kdy získáte výhry. Čeká na vás spousta nebezpečných věcí, ale stejně tak můžete na válcích tohoto výherních automatu zdarma narazit na spoustu skvělých pokladů. Grafická stránka je nádherná a celkově vám tento automat poskytne nezapomenutelné herní zážitky. To je ostatně na výherním automatu Lady of the Forrest tím nejlepším.

Výherní Automat Lady of the Forest Online Zdarma

 

Na válcích tohoto hracího automatu online je nachystaných 10 výherních linií a celou hrou vás bude provázet spousta tajemných symbolů. Tento výherní automat si prostě musíte zahrát během pozdních nočních hodin nebo v chladné zimní odpoledne, kdy máte čas jen a jen pro sebe. Doprovodná hudba vás bude děsit, ale všechny získané výhry to skvěle vynahradí. Díky tomuto výhernímu automatu zkrátka zažijete, o čem výherní automaty zdarma mají být. Ujistěte se, že vám tento výherní automat na vašem seznamu rozhodně nechybí. Zahrát si ho můžete klidně i na vašem mobilním telefonu. Rozhodnete-li se zkrátit s tímto automatem čekání v dopravní zácpě nebo si oživíte nudnou schůzi, vždy pro vás bude mít nachystané skvělé výhry. Zaměřte se hlavně na symboly sovy, protože ta vám v tomto výherním automatu zdarma vyplatí 15x hodnotu vaší sázky. Když se ale na válcích objeví 3 symboly lesní ženy, tak se těšte na 250x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti