Menu

Doubleup Ducks

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Doubleup Ducks

Výherní Automat Doubleup Ducks Online ZdarmaVýherní automat Double Ducks je hrou, která vypráví o pouti, kterou si prostě nemůžete nechat ujít. Čeká na vás spousta roztomilých malých symbolů, které se chtějí na válcích točit. Mezi symboly narazíte na slona, střelnici kachen, lístky, rybu, balónky, plyšovou opici, plyšového hrocha, plyšovou želvu, plyšovou žirafu, plyšového lva a plyšovou kachnu. Jednotlivé symboly jsou jednoduché a skvěle zřetelné i na menších obrazovkách mobilních telefonů.

Výherní Automat Doubleup Ducks Online Zdarma

 

Slon není v tomto výherním automatu až tak mazlivý, ale na druhou stranu je zřetelně růžový a rozhodně vás jeho objevení na válcích potěší. A to zvláště proto, že se jedná o wild symbol tohoto automatu, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo střelnici. Pokud s pomocí slona na válcích vytvoříte výherní kombinaci, tak bude vaše výhra z ní zdvojnásobena. Střelnice kačen je v tomto výherním automatu scatter symbolem a za tři tyto symboly vyhrajete spiny zdarma. Všechny výhry získané při spinech zdarma budou ztrojnásobeny.

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Automat vás navíc naplno pohltí už po několika málo zatočení válci. Pokud ale budete chtít hrát opravdu dlouhou dobu, tak máte k dispozici režim automatické hry. Můžete si zahrát 10, 20, 50 nebo 100 her. Tento výherní automat zachycuje naprosto stejně veselou atmosféru, jako opravdová pouť, tak neváhejte a vzpomeňte si na tu kouzelnou vůni párků v rohlíku a cukrové vaty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti