Menu

Havest Fest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Havest Fest

Výherní Automat Havest Fest Online ZdarmaNa těchto dožínkách na vás čekají opravdu skvělé výhry. Design a téma tohoto výherního automatu zdarma jsou opravdu pohodové. Automat má celkem 5 válců a 25 výherních linií, které vám nabídnou až 10 000násobek, což je zdejší jackpot. Navíc na vás čekají i spiny zdarma a wild výhry, které mají dvojnásobnou hodnotu. Cílem tohoto automatu je ale oslavit dožínky tak, jak se to dělá v Číně. Hráči v tomto výherním automatu zdarma budou hrát s celou řadou různých symbolů, které představují ty hlavní prvky těchto oslav. Nesmí při tom chybět ani symboly některých zvířat. Jeden z těchto zvířecích symbolů zobrazuje stydlivého králíka, ale ostatní symboly jsou mnohem hrozivější. Narazíte zde například na tradičního čínského draka, který přináší déšť. Hra je z celkového pohledu velmi zábavná, její barevnost je decentní a nabízí dostatek možností na vytvoření výherních kombinací.

Výherní Automat Havest Fest Online Zdarma

 

Minimální hodnota sázek začíná na 0,03 kreditech na výherní linii a nejvíce si můžete vsadit až 3 kredity na výherní linii. Při hře se všemi výherními liniemi si můžete vsadit nejméně 0,75 kreditů a nejvíce 75 kreditů. Co se týče bonusových funkcí, tak je tento výherní automat opravdu jednoduchý. K dispozici máte wild symbol, který má podobu dívky v tradičním kroji. Tento symbol může nahradit všechny ostatní hrací symboly a pomůže tak hráčům vytvořit více výherních kombinací. Scatter symbol na druhou stranu vynásobí celkovou sázku 3x, 5x, 10x nebo dokonce 100x. Stačí kdekoli na válcích zobrazit dva a více scatter symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti