Menu

Origami

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Origami

Origami Automat Online ZdarmaVýherní automat Origami je zábavnou automatovou hrou s 5 válci a 10 výherními liniemi. Tento výherní automat vypadá velmi roztomile a nevinně, ale vyznačuje se také vysokým rozptylem. Automat obsahuje spoustu skvělých funkcí, které vás dovedou k úžasným výhrám.

Origami Automat Online Zdarma

 

Tvůrci a designéři tohoto výherního automatu jsou velmi zkušení a to se zde viditelně potvrzuje. Hudební doprovod i veškeré efekty vytváří úžasnou atmosféru a dodávají automatu jedinečný nádech.

Součástí tohoto výherního automatu je i naprosto běžné nastavení sázek. Pomocí tlačítka vlevo nahoře si můžete mezi sázkami přepínat. Počet vsazených mincí si zvolíte pomocí tlačítka umístěného dole vlevo a jejich počet se může pohybovat od 1 až do 100. Pokud chcete z tohoto výherního automatu získat maximum, musíte dbát na správné nastavení výherních linií. Součástí automatu je i doplňková hazardní funkce, ve které můžete své výhry zdvojnásobit.

Bonusy a symboly

Tento výherní automat obsahuje hned několik různých symbolů, které zahrnují berušky, žáby, ryby, kočky a psy. Symbol, který vám vyplatí ty nejvyšší výhry, je větrný mlýn. Za pět těchto symbolů získáte při vsazení jedné mince na výherní linii rovných 500 mincí. Všechny výherní kombinace ale musí začínat na válci nejvíce vlevo a zobrazit se na sousedních válcích na jedné aktivní výherní linii.

Tento výherní automat neobsahuje žádné wild symboly ani scatter symboly. Jedinou vzrušující funkcí je kočičí násobitel výher, který dostane celou hru na naprosto jinou úroveň. Oranžová kočka se může zobrazit kdekoli na válcích a vy se hned dozvíte, jaký násobitel následující kolo získáte.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti