Menu

Age of Gods

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Age of Gods

Výherní Automat Age of Gods Online ZdarmaVýherní automat Age of the Gods je prvním automatem z nové série, kterou pro vás připravila společnost Playtech. Tato série automatů byla inspirována antickou řeckou mytologií. Automat Age of the Gods obsahuje 5 válců a 20 výherních linií a jedná se o vlajkovou loď celé této série automatů. Čekejte tak od něj naprosto skvělou ukázku toho, co pro vás má společnost Playtech připraveno.

Výherní Automat Age of Gods Online Zdarma

 

Řecká mytologie byla vždy naprosto fascinující, proto ji tvůrci výherních automatů velmi často používají jako inspiraci pro své automaty. Konkrétně tento výherní automat se podobá klasické telenovele, jen s tím rozdílem, že dosahuje epických rozměrů. V jeho příběhu se vypráví o zradě, podvodech a milostných trojúhelnících, které se odehrávají na úpatí hory Olymp.

Tento výherní automat má velmi silný příběh, který se odehrává na válcích s elektrizujícím modrým pozadím a zlatým rámováním. Na válcích tohoto automatu se setkáte s těmi nejslavnějšími postavami ze starých řeckých bájí a pověstí. Například zde potkáte poloboha Herkula, který má nadlidskou sílu. Chybět nebude ani Hádes, bůh a strážce podsvětí, a Afrodita, která je bohyní krásy a lásky. Mezi Přítomné bohy patří také Poseidon, který je vládcem všech moří, Zeus, bůh všech bohů a Athéna, bohyně války.

Speciální herní symboly

Speciálním symbolem tohoto automatu je Athéna, která vám přinese spiny zdarma s násobitelem od 2 do 5x. Zeus vám také nabídne spiny zdarma s násobitelem, ale zároveň má funkci wild symbolu, který může být uzamčen na prostředním válci. Poseidon dokáže na válce vystřelit svým trojzubcem a změnit tak až 5 symbolů na wild symboly. A nakonec je zde i Herkules, který aktivuje funkci se spiny zdarma a stacked wild symboly.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti