Menu

Shining Treasure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Shining Treasure

Automat Shining Treasure Online ZdarmaVýherní automat Shining Treasure, který si zakládá na naprosté jednoduchosti, vytvořila společnost Casino Technology. V tomto výherním automatu na vás nečeká žádné překvapení. Automat patří mezi retro automaty, což je vidět ihned po jeho spuštění z designu jeho obrazovky, ovládacího panelu a doprovodných zvuků. Naprosto všechny prvky tohoto automatu vás dokáží přitáhnout, ale také na vás dýchnou velmi nostalgickou náladou.

Automat Shining Treasure Online Zdarma

 

Automat obsahuje celkem 15 výherních linií, které se rozkládají na 5 válcích. Vsadit si je možné jednu minci na každou výherní linii. Počet výherních linií není možné změnit, proto si musíte nastavit pouze hodnotu vsazených mincí.

Po každé výhře je možné si zahrát hazardní hru. V této hře bude vaším úkolem vybrat si jednu z nabízených barev. Pravidla jsou velmi jednoduchá. Zvolením správné barvy bude vaše výhra zdvojnásobena. Zvolením správného karetního druhu ji můžete vynásobit 4x.

Herní symboly

Symboly, které se nachází na obrazovce tohoto výherního automatu, představují klasické ovocné symboly, které jsou jakoby vytvořeny z krystalů. Narazit proto můžete na třpytivé melouny a zářivé hrozny, které vám za výherní kombinaci z pěti symbolů vyplatí 400 mincí. Tím nejhodnotnějším symbolem je symbol sedmičky, který vám za úplnou výherní kombinaci vyplatí nádherných 2500 mincí.

Tento výherní automat vám poskytne spoustu skvělých prvků. Wild symbolem je královská koruna, která je ozdobena drahými kameny. Tento symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly až na symbol zlaté hvězdy, který je scatter symbolem. Za pět scatter symbolů můžete získat jackpot v hodnotě 2250 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti