Menu

From China with Love

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

From China with Love

Hrací Automat From China with Love Online ZdarmaVýherní automat From China with Love vám umožní stát se opravdovými boháči. Tento výherní automat pro vás připravila společnost Fugaso software a jedná se o jednu z těch nejnovějších automatových her na trhu, která se vás bude snažit ohromit naprosto dokonalou a čistou grafickou stránkou, animacemi a ozkoušenými speciálními funkcemi, mezi které patří spiny zdarma nebo stacked wild symboly.

Hrací Automat From China with Love Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu budete mít k dispozici 5 válců a 40 výherních linií. Díky tak vysokému počtu výherních linií proto nebudete na žádné výhry čekat příliš dlouho. Mimo klasických výher získaných za tvorbu výherních kombinací na vás navíc čeká i progresivní jackpot. Počet výherních linií je v tomto automatu nastaven fixně, ale změnit si můžete hodnotu sázek na výherní linii, které se mohou pohybovat od 0,20 až do 200 mincí.

Téma tohoto výherního automatu bylo inspirováno antickou čínskou mytologií, která je zde podána velmi zábavným stylem. Po spuštění této automatové hry se nejdříve podívejte na úvodní video, kde se seznámíte s kozou, drakem a psem. Tyto tři postavy jsou doprovázeny nafouknutým kohoutem, který se může objevit kdekoli na válcích.

Herní symboly

Jednotlivé symboly tohoto výherního automatu dosahují opravdu vysoké kvality. Při jejich tvoření bylo dbáno na každičký detail a naprosto perfektně tak vyobrazují všechny prvky této kultury. Narazíte například na petardy, zlaté mince nebo červené lampióny. Celým automatem prostupuje tradiční barva, která je v Číně považována za barvu štěstí. Jedná se o kombinaci červené a zlaté, která ve vás vyvolá pocit blahobytu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti