Menu

Criss Cross 81

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Criss Cross 81

Výherní Automat Criss Cross 81 Online ZdarmaHledáte výherní automat s obrovskými výhrami, zajímavými speciálními funkcemi a kvalitní grafikou? Tak se zastavte u výherního automatu Criss Cross 81, který vytvořil Wazdan. Má 81 výherních linií a 4 válce.

Výherní Automat Criss Cross 81 Online Zdarma

 

Criss Cross 81 je dobře vypadající a velmi zábavný výherní automat zdarma. Má také slušnou grafiku s řadou barevných symbolů objevujících se na válcích. Ty zahrnují zelené a modré sedmičky, modrý nápis bar, modrý a červený dvojitý nápis bar, pomeranče, třešně, citróny a navíc tajemné kostky a wild symbol. Můžete se těšit na zábavnou zkušenost díky pohledu na vystřelující ohňostroje po každé výhře.

I když se jedná o výherní automat, vaše štěstí zde závisí na kostce. Modrá a červená kostka vám může odhalit záhadnou cenu až do pětiset násobku vaší sázky. Hra obsahuje dvě speciální funkce, které vám pomůžou zvýšit vaše šance na získání vysokých výher. Jedná se scatter symbol a wild symbol. Wild symbol je žolík a může nahradit všechny ostatní symboly mimo zmíněných dvou kostek. Žolík může značně zvýšit vaše šance na výhru vždy, když se objeví kdekoli na válcích. Tři nebo čtyři scatter symboly tajemných kostek zobrazené kdekoli na válcích aktivují losování o výhru od 1 do 50 násobku vaší sázky nebo od 5 do 500 násobku vaší sázky. Tyto dvě kostky mohou být velmi štědré, takže byste si jich měli během hry vytočit co nejvíce. Mimo to nesmíte zapomenout, že Criss Cross má 81 výherních linií, na kterých můžete také vyhrávat.
Tento automat online zdarma značky Wazdan spolu s jeho skvělým designem, herními možnostmi, funkcemi zahrnující wild symbol a progresivní jackpot, výhrami a skvělými bonusy nabízí velmi vzrušující hru. Automat vypadá opravdu dobře s příjemnou grafikou a bude bezproblémově fungovat na všech mobilních zařízeních. Výherní automat Criss Cross 81 hrajte, pokud hledáte hru, která vás bude bavit po dlouhé hodiny a neohrozí vaše konto. Dejte automatu šanci, pojďte si hodit dvěma kostkami a zjistěte, zda vám přinesou nějaké štědré odměny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti