Menu

Bars and Bells

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bars and Bells

Automat Bars and Bells Zdarma

Že by nový Sizzling Hot? Nádherně propracovaný 5-válcový automat se symboly, které se zákonitě musí líbit každému. Proč ho přirovnávám k automatu Sizzling Hot? Podívejte se sami.

Bary, ovoce, Zvonky, no prostě kompletní symboly, na jaké jsme byli dlouhou dobu při hraní automatů v hernách zvyklí. Všechno nádherně nakreslené a rozpohybované, tohle nejde nezkusit. Je zde zastoupena i bonusová hra, kterou dosáhnete po chycení tří symbolů Bars and Bells na prostředních válcích automatu. Poté si můžete vylosovat od pěti do patnácti volných otočení zdarma, při kterých budou Vaše výhry několikanásobeny.

Další velice zajímavou funkcí tohoto online automatu zdarma je Streak breaker. Tato funkce funguje jako taková pojistka proti dlouhým sériím bez výher. Pokud si jí aktivujete kulatým tlačítkem vedle startu, každá Vaše otočka bude sice o něco dražší, avšak přijde-li série šesti po sobě se opakujících otočení bez výhry, vyhrajete sumu, která Vaše neúspěšné otočení pokryje.

V neposlední řadě bych zmínil ještě zvyšování dosažených výher. Toto probíhá klasickým způsobem, a to sázením na červenou/černou barvu tažené karty. Pokud barvu uhodnete, Vaše dosažená výhra se zdvojnásobí, v opačném případě bohužel přicházíte o celou částku.

Tento automat u nás můžete samozřejmě hrát online, zdarma, bez registrace a bez omezené doby hraní!!

automat-bars-and-bells-online-zdarma

Hraci automaty zdarma Bars and Bells

One comment

1 Pings/Trackbacks for "Bars and Bells"

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti