Menu

Darts Heroes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Darts Heroes

Automat Darts Heroes Online ZdarmaThe Darts Heroes je výherním automatem, který se odehrává v daleké budoucnosti. Jedná se o mezigalaktický turnaj v šipkách, jehož hvězdami jsou Phil Taylor, Gary Anderson, Michael Van Gerwen a Raymond Van Barneveld. Výherní automat The Darts Heroes je tak perfektním spojením super vlastností a šipek.

Automat Darts Heroes Online Zdarma

 

Výherní automat The Darts Heroes je automatem, který na válce dostal pořádnou dávku science fiction, což od něho spousta hráčů ze začátku jistě neočekávala. Automat se tak odehrává ve futuristicky vypadající aréně naplněné obrovským počtem fanoušků. Mezi neonovými světly a lasery se nacházejí čtyři protagonisti, kteří soutěží o intergalaktický pohár v šipkách.

Při hraní automatu Darts Heroes budete mít k dispozici 243 možností na vytvoření výherních linií na celkem 5 válcích. Sázky se mohou pohybovat od 0,40 do 40 mincí na každé zatočení. Ovládací panel se nachází na spodní straně válců a obsahuje všechny potřebné ovládací prvky k nastavení sázek, nastavení maximální sázky, spuštění automatické hry a roztočení válců.

Speciální herní funkce

4 top ceny tohoto výherního automat představují 4 hrdinové s šipkami, terči a karetními symboly. Ty nejvyšší výhry čekají na ty nejšikovnější hráče.

Jakmile bude tento turnaj u konce, bude na čase vyzkoušet super vlastnosti těchto hrdinů. Každý z nich se může změnit v bonusové symboly kdykoli se objeví na prvním, třetím a pátém válci. Hrdinové se také mohou změnit na wild symboly a mohou nahradit všechny ostatní herní symboly. Každý z nich má navíc svoji speciální formu, kterou expanduje na ostatní hrací pole.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti