Menu

Energy Stars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Energy Stars

Energy Stars Automat Online ZdarmaEnergy Stars je skvělý pětiválcový výherní automat zdarma s 20 výherními liniemi. V tomto výherním automatu zdarma je úkolem hráčů spojit co nejvíce stejných symbolů na výherních liniích. Pokud se na jedné výherní linii nachází několik výherních kombinací, tak vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra. Jak je většinou běžné, výherní kombinace se v tomto výherním automatu tvoří zleva doprava, počínaje válcem nejvíce vlevo. Pro scatter symboly toto pravidlo ale neplatí. V tomto pohodovém výherním automatu narazíte na symboly ovoce, hvězd, zvonů a zeleniny. Každý ze zmíněných symbolů tvoří výherní kombinace s jinou hodnotou a na první pohled je patrné, že dva zdejší symboly mají speciální funkce.

Energy Stars Automat Online Zdarma

 

Jedním z těchto symbolů je hvězda, která je wild symbolem tohoto automatu. Tento speciální symbol může nahradit všechny ostatní běžné hrací symboly mimo scatter symbolu a přeměnit tak nevýherní kombinace ve výherní. Wild symbol ale může vytvořit také vlastní výherní kombinace a jackpot tohoto automatu získáte právě pomocí tohoto symbolu. Dalším důležitým symbolem je zvon, který má v tomto úžasném výherním automatu zdarma roli scatter symbolu. 3 a více těchto symbolů tvořící výherní kombinaci vám mohou splnit veškerá vaše přání. Mimo tyto dvě zmíněné funkce má tento výherní automat i bonusovou hazardní hru. Pokud hazardní hru využijete s rozvahou, tak vám může přinést pořádnou sumu peněz během několika pár vteřin. V tomto výherním automatu nenaleznete žádné spiny zdarma ani další bonusové funkce, ale to zde není žádnou nevýhodou. Výhry totiž získáte mnohem častěji než v ostatních moderních výherních automatech zdarma. A to jsme ještě ani nezmínili, že tento super skvělý výherní automat zdarma s 5 válci pochází z dílny vývojářské společnosti BeeFee.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti