Menu

Energy Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Energy Fruits

Energy Fruits Automat Online ZdarmaEnergy Fuits je jedním z nejlepších výherních automatů které jsem kdy hrál. Automat se jmenuje Energy Fruits z toho důvodu, že se jedná o energií naplněné ovoce, které dodá energii všem milovníkům ovocných automatů. Tento skvělý výherní automat pochází od velmi dobře známé společnosti tvořící výherní automaty zdarma, která se jmenuje BeeFee. Tento výherní automat má opravdu vše, co si jen fanoušci těchto výherních automatů mohou přát. Hra je jednoduchá a má pouze 5 válců s 5 výherními liniemi. Design je ale velmi dobrý a přitažlivý. Grafická stránka je tak realistická, že zobrazené ovoce vypadá téměř jako opravdové. Animace i zvukové efekty jsou na velmi vysoké úrovni. Symboly z velké části reprezentují různé druhy ovoce, které vás dokáže odměnit celou řadou výher.

Energy Fruits Automat Online Zdarma

 

Na druhou stranu ale tento úžasný výherní automat nemá žádné bonusové funkce. Nenarazíte na žádné bonusové hry ani na spiny zdarma. To by vám ale nemělo vůbec vadit, protože běžné výhry jsou ve srovnání s ostatními výherními automaty mnohem častější. Tento výherní automat je zkrátka vytvořen pro fanoušky jednoduchých výherních automatů. Zároveň se tak jedná o skvělý výherní automat pro začínající hráče a hráče, kteří nemají tolik zkušeností. I tak ale v tomto výherním automatu můžete narazit na dva speciální symboly. Jedná se o wild symbol a scatter symbol. Riziko tohoto automatu je velmi nízké. Tento automat si můžete zahrát už s 0,01 mince. Pro zkušenější hráče je zde možnost vsadit si až 10 mincí. Jackpot tohoto automatu je 50 mincí na jedno zatočení, z toho důvodu je tento výherní automat skvělou příležitostí pro hráče hledající jednoduše zábavné výherní automaty. Průběh hry není vůbec složitý. Nejdříve si musíte nastavit úvodní sázku a poté stisknout tlačítko Spin. A pro ještě větší zjednodušení máte k dispozici funkci automatické hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti