Menu

Lucky Ladys Clover

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Ladys Clover

Hrací Automat Lucky Ladys Clover Online ZdarmaLucky Lady’s Clover je výherní automat, který byl inspirován irskou kulturou. Nejedná se ale o další tuctovou automatovou hru s irskou tématikou. Tento výherní automat vám totiž nabízí mnohem více. Jde o skvělou příležitost pro všechny hráče, kteří věří v talismany štěstí, ale i všem ostatním hráčům nabídne hodiny skvělé herní zábavy. Automat doprovází i výrazný hudební soundtrack a úžasné grafické ztvárnění.

Hrací Automat Lucky Ladys Clover Online Zdarma

 

Irové jsou dobře známí pro jejich radostnou náturu, víru v talismany štěstí a vždy přítomnou chuť zapojit se do jakékoli oslavy. A to vše je spojeno do tohoto výherního automatu.

Protože se jedná o výherní automat inspirovaný irskou kulturou, tak jistě budete u automatu očekávat převládající zelenou barvu. Ta je ale na válcích obohacena také o červené nebo růžové tóny. Celkový vzhled automatu je velmi moderní a tomu odpovídají i nabízené funkce. K dispozici budete mít funkci pro automatické hraní, minimální sázku, zastavení, náhodné tlačítko a maximální sázku.

Automat můžete roztočit s 1 až s 9 mincemi.

Herní symboly

Naprostá většina symbolů tohoto hracího automatu jsou symboly běžné, mezi které patří symboly hracích karet. Jejich vzhled byl sladěn s tématem automatu, ale jejich hodnota stále zůstává velmi nízko. Hodnotnějšími herními symboly jsou zlatá mince umístěna na zeleném čtyřlístku, zelený čtyřlístek, duha, kotlík plný zlata a koňská podkova. Za úplnou výherní linii zaplněnou čtyřlístkem se zlatou mincí můžete vyhrát až 400 mincí.

Ani v tomto hracím automatu nechybí scatter symbol, kterým je klasický zelený irský klobouk. Wild symbol má pak podobu paní Štěstěny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti