Menu

Fruits And Royals

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruits And Royals

Výherní Automat Fruits And Royals Online ZdarmaVýherní automat Fruits and Royals k vám přináší spojení královského a klasického ovocného tématu. V tomto video automatu se musíte porozhlédnout hlavně po speciálních funkcích. Právě bonusová kola, scatter symboly, volná zatočení a další zajímavé herní možnosti odlišují tento výherní automat od ostatních. Fruits and Royals také nabízí skvělé výhry a zvuková a grafická stránka zde vytváří perfektní herní prostředí. Jako podobné hry můžete vyzkoušet třeba Quest for Gold a Katana.

Výherní Automat Fruits And Royals Online Zdarma

 

Tato hra je návratem ke klasice. Jedná se o pětiválcový výherní automat s 5 výherními liniemi a velmi jednoduchým ovládáním. Počet aktivních linií a výši sázek si může každý hráč nastavit po svém a lze využít i režimu automatické hry. Výhry v tomto výherním automatu se vyplácí vždy zleva doprava, výjimkou je scatter symbol hvězdy, za který získáte výhru, když se objeví kdekoli na válcích. Podaří-li se vám vytočit si 5 scatter symbolů zároveň, čeká na vás masivní výhra. Dalšími symboly v této hře jsou zlaté koruny, královna, král, citrón, švestka, pomeranč a třešně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti