Menu

Fruits And Sevens

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruits And Sevens

Hrací Automat Fruits And Sevens Online ZdarmaFruits and Sevens je pětiválcový video automat s 5 výherními liniemi. Výhry získáte, když se vám na válcích objeví tři a více stejných symbolů. Nejčastěji zde uvidíte symboly jablek, citrónů, pomerančů, švestek a kiwi. Nejcennějším symbolem jsou ale červené sedmičky. V této hře můžete narazit i na stacked symboly, které mohou vaše výhry výrazně zvýšit. Stejně jako u všech ostatních automatů od společnosti Novomatic, i v tomto mohou hráči své výhry znásobit v bonusové hazardní hře. Tato společnost nabízí i další ovocné výherní automaty, jako je například The Money Game a Columbus Deluxe.

Hrací Automat Fruits And Sevens Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu od společnosti Novomatic se tvoří výherní kombinace získáním tří a více stejných symbolů na válcích. Tyto symboly musí být umístěny jeden vedle druhého na aktivní výherní linii a výhry se vyplácí vždy zleva doprava. Výplaty jsou vypočítávány jako násobek vaší sázky na jednu výherní linii s indexem vytvořené kombinace. Více vzrušení ve hře zajišťují skvělé zvukové a grafické efekty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti