Menu

Wanted

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wanted

Automat Wanted Online ZdarmaVýherní automat Wanted je rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a obsahuje celkem 21 výherních linií. Máte rádi western, přestřelky a výherní automaty zdarma? Pak je tento výherní automat určen právě vám. Přesuňte se s ním do Mexika, připravte se na pořádně napínavou akci a vyhrajte spoustu peněz.

Automat Wanted Online Zdarma

Banditi, kterými jsou v tomto případě myši, se v tomto výherním automatu budou snažit vykrást banku plnou sýru. Vy byste jim měli při získávání sýru pomoct. V nabídce jsou 3 scatter TNT symboly s bonusovou funkcí se spiny zdarma. Kamenné krabice za použití TNT symbolů nechte vybouchnout a najděte počet spinů zdarma, které vám patří.

Je čas na malou siestu

Za tři spící myši zobrazené na jedné výherní linii si také budete moci zahrát další bonusovou hru, kterou tento online výherní automat nabízí. Začněte tím, že tyto tři myši vzbudíte a za to vyhrajete další peněžní výhry. Nezapomeňte si na konci hraní vaše výhry převést na svůj účet, abyste si mohli kdykoli zahrát znovu.

Wild symbol tohoto automatu má podobu kaktusu, který vám pomůže vytvořit více výherních kombinací nahrazením chybějících symbolů. Nelze však nahradit symbol spící myši nebo myši s TNT.

Myší zločinci

Myši mají ve svém světě jistě také jejich vlastní western. V tomto výherním automatu na ně narazíte a k tomu zde budou také stateční šerifové a spousta dalších banditů. Hlavní zápletka ale zůstává stejná, jako u jiných podobných automatů. Banditi se zde snaží vykrást banku. Mezi jednotlivé symboly patří zbraně, peníze, TNT, banditi a hrdinové. Grafická stránka automatu je vytvořena kresleným stylem a při hraní vás doprovodí živá mexická hudba.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti