Menu

Mistress of Amazon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mistress of Amazon

Automat Mistress of Amazon Online ZdarmaMistress of Amazon je výherní automat, který se rozkládá na 5 válcích s 40 výherními liniemi a naleznete ho na platformách společnosti Platipus. Tento výherní automat si můžete zahrát s 0,01 až 0,20 dolary na každou výherní linii. Tou nejvyšší možnou výhrou je 8 000 dolarů, ale čekají vás také speciální funkce, jako jsou scatter symboly a extra bonusová kola. Tím nejlepším bonusem vůbec jsou spiny zdarma.

Automat Mistress of Amazon Online Zdarma

 

Spiny zdarma tohoto výherního automatu vám přinesou spoustu výher, aniž byste riskovali vlastní prostředky. Automat také obsahuje wild symboly, které mohou nahrazovat všechny ostatní herní symboly a pomohou vám tak vytvořit mnohem více výherních kombinací. Wild symbol je zároveň expandujícím symbolem, proto se může rozrůst i na několik řádků a přinést vám ještě více výher.

Celkový počet řádků v tomto výherním automatu je 4 a aktivovat je možné jednu bonusovou hru. Tento výherní automat vám nicméně nenabídne žádnou hazardní funkci. Maximální počet spinů zdarma, které je možné aktivovat, je 12 a nepojí se s nimi žádný násobitel výher. V tomto výherním automatu se setkáte celkem s 10 symboly včetně wild symbolů a scatter symbolů. Ani wild symbol s sebou nenese žádného násobitele.

Herní symboly

Pro hraní tohoto automatu můžete využít funkci automatického hraní a automaticky válce roztočit až 1000x. Scatter symbol se pro aktivaci bonusové hry musí objevit na prvním, druhém a třetím válci. Mezi další herní symboly patří symboly hracích karet a zvířat, jako jsou například tygři, ptáci, mláďata a dívka s lukem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti