Menu

Lucky Blue

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Blue

Lucky Blue Automat Online ZdarmaVýherní automat Lucky Blue naleznete na platformách společnosti BGaming a jeho tématem je podmořský svět. Voda a vodní prostředí je známo pro svoje uklidňující a relaxační účinky. A právě proto se tvůrci tohoto výherního automatu rozhodli pro toto téma. Na pozadí automatu převládá modrá barva a vše se odehrává na 5 válcích a 9 výherních liniích. Jakmile se pustíte do hraní, ponoříte se do hlubokých mořských vod a až se z nich vynoříte, budete mnohem bohatší.

Lucky Blue Automat Online Zdarma

Pokud jste již zkušenými automatovými hráči, tak pro vás hraní na tomto automatu nebude vůbec těžké. Pokud jste ale nováčci v online hraní, pak potřebujete následující informace. Počet výherních linií je v tomto hracím automatu nastaven fixně. Nemůžete ho tedy změnit. Sázky se nicméně pohybují již od 0,09 až do 9 dolarů. Automat je tak vhodný i pro hráče s nižším rozpočtem.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zdarma vám přiblíží podmořské živočichy. Uvidíte například želvy, hvězdice, mořské koníky, kraby a další. Tím nejhodnotnějším herním symbolem je krab a železná kotva. Ponořená truhlice plná zlatých cihel je wild symbolem. Wild symbol tohoto automatu má obrovskou moc, protože může nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit tak více výherních kombinací, které zároveň vynásobí 2x. Za pět wild symbolů zobrazených na jedné výherní linii vyhrajete jackpot v hodnotě 5000 mincí. Kombinace tří nebo čtyř těchto symbolů vám přinese 1000 mincí. Scatter symbol zde také nechybí a má podobu žraloka. Třemi těmito symboly aktivujete 15 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti