Menu

Gold Diggers

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gold Diggers

Hrací Automat Gold Diggers Online ZdarmaJak již naznačuje samotný název, Gold Diggers je výherním automatem na téma těžby toho nejcennějšího kovu na světě, zlata. Tento velmi lukrativní online výherní automat vám poskytne možnost vytěžit nějaké zlato, pobavit se u toho a změnit se na boháče. Gold Diggers je pětiválcový automat se 30 výherními liniemi, který vás naprosto vtáhne do děje.

Hrací Automat Gold Diggers Online Zdarma

 

Stejně jako ostatní hry od společnosti Betsoft i výherní automat Gold Diggers má uživatelsky přátelské a jednoduché ovládání. Ovládací tlačítka pro výběr hodnoty mince, roztočení válců a maximální sázku jsou jasně vyznačeny na spodní straně vozíku na zlato. Vaše aktuální sázka, stav účtu a získané mince jsou jasně vyznačeny na spodku obrazovky. Doprovodnou hudbu můžete také jednoduše vypnout a zapnout tlačítky umístěnými nahoře, vedle názvu automatu.
Padající kapky z rampouchu trčícího shora a všechny ostatní animace jsou naprosto skvělé. Kdykoli se vám podaří získat výherní kombinaci, horníci budou přímo skákat radostí. A právě takové zaměření na detail se stalo pro výherní automaty ze skupiny Slots3 od Betsoft typické.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti