Menu

Centre Court

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Centre Court

Výherní Automat Centre Court Online ZdarmaPošlete soupeři eso a odneste si domů velkou peněžní odměnu s tímto výherním automatem od společnosti Microgaming. Centre Court je pětiválcový video automat s 9 výherními liniemi, který zpracovává téma slavného tenisového šampionátu ve Wimbledonu. Takže pokud nejste zrovna z Británie, budete mít pravděpodobně velké šance na výhru.

Výherní Automat Centre Court Online Zdarma

 

Tato hra vám naservíruje celou řadu vzrušujících speciálních funkcí jako třeba volná zatočení se záhadným násobitelem, který může vaše výhry vynásobit až pětkrát. Hráči tak mohou odejít s krásnými 450 000 mincemi. Nejcennějším symbolem základní hry je wild symbol v podobě trofeje, a když se vám podaří získat 5 těchto grandslamových trofejí na jednu aktivní výherní linii, bude vaše aktuální sázka z této výherní linie vynásobena neuvěřitelným číslem, a to jedním tisícem.

Válce tohoto sportovního výherního automatu se točí kolem celého tenisového světa. Znamená to, že během základní hry mohou hráči sbírat obranné a útočné údery pomocí herních symbolů profesionálně vypadajících tenistů. Nejcennějším symbolem hry je ikona match pointu, která při získání pěti z nich na jedné aktivní linii dokáže vaši sázku vynásobit osmsetkrát.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti