Menu

S.O.S.

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

S.O.S.

Hrací Automat S.O.S. Online ZdarmaS.O.S je jednoduše fantastický výherní automat zdarma, a to nejen pro nabídku až závratně vysokých výher, ale také díky celkové kvalitě jeho designu. Vlastníkem tohoto nádherného výherního automatu zdarma je vývojářská společnost Habanero. Jeho kvalita tak není žádným překvapením. Tým společnosti Habanero vždy vytváří automaty jen té nejvyšší kvality. Tento výherní automat patří mezi ty výherní automaty zdarma, které jsou extrémně rychlé. Každé zatočení válci je napínavé a přímo nadupané akcí. Téměř všechny spiny ale také přinesou výhru. Po celou dobu vašeho hraní se tak rozhodně nebudete nudit. S.O.S. je definitivně revolučním výherním automatem zdarma.

Hrací Automat S.O.S. Online Zdarma

 

Nabízí spoustu funkcí, které jsou ve světě výherních automatů velmi populární. Jednou z nich je například téma automatu, které je zaměřeno na všechny možné druhy záchranných služeb a tísňových situací. Většina výherních automatů je při tom zaměřena pouze na jedno jediné téma. Běžný počet válců ale změněn nebyl a máte tak k dispozici 5 válců. Maximální počet výherních linií je 25. Nastavení je tak velmi obyčejné a veškerá akce se odehrává v rámci těchto pěti válců. Aby ale došlo ke zvýšení vašich výher, obsahuje tento automat i bonusové funkce. Těmi nejpopulárnějšími bonusovými funkcemi jsou wild symboly, scatter symboly a hazardní mini hra. Symbol pilota je zároveň wild symbolem i tím nejhodnotnějším symbolem tohoto úžasného automatu zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti