Menu

Pharaohs and Aliens

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pharaohs and Aliens

Pharaohs and Aliens Automat Online ZdarmaExistuje tolik výherních automatů s egyptským tématem a tento výherní automat je jedním z nich, jen oproti ostatním obsahuje mnohem více zajímavých prvků. Stačí se na téma tohoto automatu podívat více zblízka a hned zjistíte, že má co do činění i s mimozemšťany. Ano, čtete dobře. Tento skvělý výherní automat nevypráví jen o faraonech, ale také o mimozemšťanech. A právě díky této kombinaci je tento výherní automat tak vzrušující. Výherní automat Pharaons and Aliens má 5 válců se třemi řádky a 10 výherními liniemi. Počet výherních linií si můžete před spuštěním hry přenastavit. Aktivovat je možné 1, 5 nebo 10 výherních linií. Mimo nastavení počtu výherních linií mohou hráči nastavit také hodnotu vsazených mincí. Jejich hodnota se pohybuje od 0,01 do 5.

Pharaohs and Aliens Automat Online Zdarma

 

Nejnižší možnou sázku si můžete vsadit aktivováním jedné výherní linie a nastavením té nejnižší hodnoty mince na 0,01. Jedná se o tu nejnižší sázku vůbec, kterou můžete u výherních automatů zdarma očekávat. Maximální sázka činí 50 mincí a je to ta nejštědřejší možnost zároveň. Tu nejvyšší výhru v hodnotě 45 000 mincí získají pouze ti hráči, kteří mají dostatek odvahy na vsazení rovných 50 mincí. Nicméně z vlastní zkušenosti musím podotknout, že prohrát v tomto výherním automatu je téměř nemožné. Procento návratnosti k hráči je opravdu vysoké. Znamená to, že i když v tomto úžasném výherním automatu zdarma nevyhrajete velmi vysoké částky, tak je ani neprohrajete. V tomto výherním automatu ale nemůžete čekat, že vám k výhrám pomohou wild a scatter symboly, které tento automat neobsahuje.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti