Menu

Lucky Bomber

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Bomber

Automat Lucky Bomber Online ZdarmaVýherní automat Lucky Bomber je veselou a zábavnou automatovou hrou s tématem robotů. Tento výherní automat zdarma vypadá roztomile a jeho téma je poměrně zajímavé. Prostředí automatu vám nabízí pestrobarevnou podívanou a spoustu lukrativních funkcí. Tento výherní automat hráčům také nabídne spiny zdarma a wild symboly. Při hraní se spiny zdarma je možné navíc získat 3 dodatečné scatter symboly a spoustu násobitelů.

Automat Lucky Bomber Online Zdarma

 

Na pozadí tohoto výherního automatu se nachází roztomilí malí roboti, kteří lezou po jednotlivých válcích. Dále se můžete těšit z pohledu na blankytně modrou oblohu a nádherně rozkvetlou zelenou louku, posetou lučními květinami. Herní obrazovka je také plná podivně vypadajících symbolů, které představují bomby zanechané právě těmito malinkatými roboty. Tyto předměty vypadají jako kostičky ze stavebnice Lego, ale dodávají celé hře roztomilý nádech.

Speciální herní symboly

Malinkatí roboti jsou také symboly tohoto výherního automatu. Hlavní postavou je modrý robot, který vám vyplatí tu nejvyšší možnou výhru. Dále jsou zde roboti, kteří se objevují pouze při spinech zdarma. Před začátkem hraní si ale nezapomeňte nastavit hodnotu vaší sázky a také můžete zapnout nebo vypnout doprovodnou hudbu.

Oranžová bomba a modrá hvězda jsou wild symboly tohoto výherního automatu. Wild symboly mohou nahradit všechny ostatní herní symboly a tvořit tak více výherních kombinací. Za pět symbolů modrého robota získáte 800 mincí. Fialové a kruhové bomby vám vyplatí 200 mincí za stejný počet spojených symbolů a za zelené bomby získáte 150 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti