Menu

Mafia

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mafia

Hrací Automat Mafia Online ZdarmaAbyste si mohli zahrát online výherní automat Mafia, tak se musíte nenápadně infiltrovat do mafiánského spolku. Dávejte si ale velký pozor, aby vaše identita zůstala utajena. Jinak nebude možné ukrást mafiánům žádné peníze a uniknout v utajení.

Hrací Automat Mafia Online Zdarma

 

Tento výherní automat je situován do tmavého zákoutí Chicaga nebo New Yorku, ve kterém vládnou pouliční gangy a policie zde nechce nijak zasahovat. Herní obrazovka vypadá ponuře, tmavě a vyobrazuje opuštěnou černou alej. A právě zde se odehrávají veškeré nezákonné obchody. Rámem celé herní obrazovky je železná a cihlová zeď. Na obou stranách válců navíc postává tajemný ozbrojený muž, který neustále hráče po očku pozoruje. Výherní automat Mafia oživuje již dávno zapomenuté prvky kvalitních černobílých filmů, které pomáhají vytvořit jednotné herní prostředí určené zvláště pro milovníky tohoto filmového žánru.

Herní funkce

Tento výherní automat se rozkládá celkem na 5 válcích se 30 výherními liniemi. Jednotlivé symboly na válcích můžete seřazovat do určitých linií, které formují výherní kombinace a za ně získáte své výhry. Vaše výhry se ale neodvíjí pouze od výherních kombinací. Záleží také na hodnotě sázky, se kterou hrajete.

Po celou dobu hry vás budou doprovázet detailní herní symboly, které mají různou peněžní hodnotu. Těmi nejběžnějšími symboly tohoto výherního automatu jsou automatické zbraně, luxusní auta, nože a láhve vína. Méně běžnými symboly jsou mafiáni, ženy a diamanty. Posledně zmíněné symboly jsou sice vzácné, ale také vám vyplatí velmi vysoké peněžní částky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti