Menu

The Catfather Part II

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Catfather Part II

The Catfather Part II Automat Online ZdarmaHrací automat zdarma Cat Father Part Two je pokračováním stejnojmenného výherního automatu, který byl vydán tou stejnou vývojářskou společností. V tomto druhém díle budete moci narazit na více symbolů a také budete moci získat výhry v obou směrech. Počet výherní linií byl zvednut na 30, zatímco první díl této hry jich měl pouze 9. A to není zdaleka vše. Tento výherní automat také vylepšuje šťastný pocit každého hráče, který získá spiny zdarma. Jeho výhra totiž bude vynásobena 15x.

The Catfather Part II Automat Online Zdarma

 

Většina hráčů chce vědět, který díl této hry je lepší? Je lepší Catfather part I nebo Catfather part II? Z hlediska vizuální stránky je druhý díl mnohem lepší než první, protože zde na vás čeká mnohem více 3D kočičích symbolů. Záporným bodem pro tuto verzi je nezahrnutí zrzavé kočky s kulatým obličejem do tabulky výplat.

I samotný průběh hry byl oproti první verzi této hry vylepšen. Důvodem je mnohem vyšší počet výherních linií, který nová verze tohoto automatu nabízí. Oproti 9 výherních linií jich zde budete mít k dispozici rovnou 30. Dále se zde můžete těšit z násobitelů výher a velkého počtu kočičích symbolů, které jsou mnohem štědřejší než v původní verzi této hry.

Jeden příklad za všechny. Za 5 symbolů kočky s buřinkou byste v prvním díle automatu Catfather získali 200x hodnotu vaší sázky, zatímco ve druhém díle na vás čeká úžasný pětisetnásobek vaší sázky. Nejvyšší jackpot je nicméně stejný. Za pět kočičích wild symbolů tak získáte 5000x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti