Menu

Diamonds are Forever

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Diamonds are Forever

Hrací Automat Diamonds are Forever Online ZdarmaDiamonds are Forever je výherní automat, který reprezentuje klasickou část trhu s výherními automaty. Tento výherní automat obsahuje pouze tři válce a limitovaný počet funkcí. Výherní automat Diamonds are Forever představuje spojení různých témat, takže zde symboly diamantů naleznete ve spojení s klasickými symboly sedmiček. Takové spojení je velmi běžné. K dispozici zde budete mít celkem 3 válce se 3 výherními liniemi. Celý automat je navržen skvěle, ale z velké části velmi předvídavě.

Hrací Automat Diamonds are Forever Online Zdarma

 

 

Tento výherní automat se od ostatních výherních automatů ničím neliší a nenabízí ani nic nového. Nabízí tak klasickou zábavu, při které aktivujete od 1 do 3 výherních linií. Tím největším lákadlem je bonusová funkce ve formě wild symbolu, který vám nabídne výhru ve výši až 30 000 dolarů. Při hraní pak můžete z nabízených symbolů tvořit 11 různých výherních kombinací.

Tento výherní automat zpracovává téma diamantů, ale nečekejte zde pouze diamanty. Ty jsou totiž propojeny s tradičním tématem výherních automatů zdarma, což je na válcích na první pohled vidět. Celé pozadí je s tmavě modrou barvou s kontrastními bílými válci lákadlem pro vaše oči. Grafická stránka, ač tradiční, je zde provedena velmi ostře a jasně.

Bonusovou funkcí tohoto výherního automatu je wild symbol v podobě modré sedmičky. Tento symbol vám zároveň vyplatí ty nejvyšší výhry. Sedmičky tak mohou jednak nahradit všechny ostatní hrací symboly a vytvořit tak více výherních kombinací, nebo mohou tvořit výherní kombinace samostatně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti