Menu

Arcade Wazdan

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Arcade Wazdan

Automat Arcade Online Zdarma<Většina klasických titulů nenabízí žádné speciální funkce. To ale není případ výherního automatu Arcade. Jedná se o tříválcový automat od společnosti Wazdan Gaming. Automat je vytvořený pomocí nástroje pro vývoj her Unity, který zajišťuje jeho bezproblémový provoz na všech chytrých telefonech i tabletech. Čtěte dát a získejte další informace o této hře.

Tento automat v klasickém stylu má pouze jednu výherní linii, to ale není důvod k obavám, že byste nevyhrávali. Co se týče grafické stránky, budou před vámi zlaté válce pěkně zasazené na pěkném zeleném pozadí a každý váš krok bude doprovázen příjemnými měkkými zvukovými efekty. Na pozadí hry se vám zobrazují barevné symboly jako citróny, melouny, třešně, ananasy, maliny, jablka, pomeranče, hrušky, švestky, hrozny, zvonce, hvězdy, pytle napěchované zlatem a nápis Vegas bar.

Automat Arcade Online Zdarma

 

Když má automat pouze jednu výherní linii, může být opravdu obtížné vytočit si stejné výherní symboly. Arcade je ale výjimkou. Na výherní linii nejste povinni si vytočit tři stejné symboly u žádného symbolu. K výhře vám postačí pouze dva stejné symboly jakéhokoli druhu, vyjma třešní. To v podstatě znamená, že tvoříte výherní kombinace mnohem rychleji, a navíc máte možnost zablokovat vybrané válce a roztočit pouze ty zbývající a zvýšit tak vaše šance na výhru. Dalším lákadlem této hry je mini bonusová hra, která vám umožní vyhrát hodnotné ceny. Kdykoli se na válcích objeví hvězda, objeví se také na stejném poli v tabulce pro mini bonus. Bonus je vám připsán ve chvíli, kdy tabulku mini bonusu zaplníte hvězdami.

Celkově je výherní automat Arcade zábavným tříválcem se speciálními funkcemi. Obsahuje mini bonus, možnost zablokování válců, širokou škálu možností sázek a obrovské ceny. Můžete roztočit válce hned teď a při tom se bavit a užívat si zcela novou zkušenost s hraním v kasinu!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti