Menu

Horus Eye

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Horus Eye

Hrací Automat Horus Eye Online ZdarmaVýherní automat The Horus Eye si můžete zahrát na platformách společnosti Apollo Games. Tento automat vás přenese do tajných komnat pyramidy, které archeology a hledači pokladů ještě nebyly objeveny. A právě zde naleznete vše, co faraonům přinášelo potěšení. Při hraní se ale zaměřte také na výherní re-spiny, záhadné symboly, wild bonusy a další funkce.

Funkce výherního automatu

Tento hrací automat není progresivní a jedná se o elektronickou verzi jejího fyzického předchůdce. Automat vám nicméně nabídne hned tři úrovně jackpotů. Tvůrce tohoto výherního automatu je znám hlavně pro své automaty dodávané do afrických a evropských zemí.

Tato automatová hra je plná záhad a temných barevných tónů, které vám pomohou představit si, jak si tehdejší lidé zobrazovali tohoto mocného boha. Na této vzrušující cestě vás budou doprovázet animace, zvukové efekty i moderní vizuální efekty.

Automat vám nabídne tři řádky, 27 výherních linií a tři válce. Na každou výherní linii si můžete vsadit jednu minci, jejíž hodnota se může pohybovat od 0,01 až do 50 kreditů. Pro hraní na tomto automatu jsou tak vítání jak hráči s nízkým rozpočtem, tak i vysocí hráči.

Hrací Automat Horus Eye Online Zdarma

Herní symboly

V tomto hracím automatu vám nabídnou výhry i záhadné symboly a wild symboly. Za bonusové symboly a scatter symboly výhry nezískáte, ale přispějí k aktivaci speciálních funkcí.

V tabulce výplat naleznete celkem osm běžných symbolů, které vám nabídnou vysoké, průměrné i nízké výplaty. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou mumie a brouci. Mezi průměrné symboly patří lektvary, kříže a masky. Do poslední skupiny symbolů pak patří sochy, kameny a náhrobky.

Součástí automatu je také násobitel výher, který může dosáhnout až 34násobku vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti