Menu

Slotomon Go

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Slotomon Go

Výherní Automat Slotomon Go Online ZdarmaVýherní automat Slotoman Go si můžete zahrát na platformě společnosti BGaming. Téma tohoto automatu bylo inspirováno populární aplikací Pokemon Go, ale v tomto případě se nemusíte za Pokémony honit po venku. Co ke hraní tohoto automatu potřebujete je trošku štěstí a trošku kreditů, abyste je mohli proměnit v obrovské peněžní výhry.

Výherní Automat Slotomon Go Online Zdarma

 

Pozadí tohoto automatu tvoří meruňkově zbarvená obloha s několika nadýchanými bílými obláčky, které po ní plují. Válce vypadají velmi jednoduše a jsou umístěny na přední straně obrazovky v prostém bílém obdélníku. Standardní ovládací prvky se pak nachází klasicky pod válci, ale na jejich straně můžete zahlédnout velmi podivné elektronické zařízení.

Tento výherní automat funguje jako naprostá většina automatů. Je zde implementováno několik základních pravidel, která platí pro hraní s Pokémony. Na začátku byste se proto měli seznámit s ovládacími prvky pod válci a naučit se automat ovládat.

Automat se rozkládá na 5 válcích a obsahuje 5 výherních linií. Právě na nich musíte tvořit výherní kombinace, abyste za ně dostali štědré peněžní odměny. Hodnotu vaší sázky si nastavíte jednoduše pomocí tlačítek plus a mínus, které jsou umístěné pod válci. Vaše výhry ale budou záviset na symbolech, ze kterých budete výherní kombinace tvořit.

Herní symboly

Tabulka výplat tohoto výherního automatu je plná malých příšerek, které se podobají Pokémonovi, ale nejsou úplně stejné. Příšerky jsou těmi nejběžnějšími symboly a zahrnují krtky, tropické ptáky a kaktusy. Další, hodnotnější symboly, mají podobu hub, opic, ryb a chobotnic. Symbol diamantu je wild symbolem a scatter symbol má v sobě vyobrazených diamantů hned několik.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti