Menu

Sherlock Mystery

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sherlock Mystery

Hrací Automat Sherlock Mystery Online ZdarmaVýherní automat Sherlock Mystery si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech. Téma tohoto výherního automatu vychází z příběhů Arthura Conana Doyla, který vytvořil Sherlocka Holmese a doktora Watsona. S nimi se na válcích tohoto výherního automatu můžete znovu podívat na některé případy s devatenáctého století.

Hrací Automat Sherlock Mystery Online Zdarma

 

Tento výherní automat se řadí mezi typické pětiválce a vsadit si v něm můžete na 20 výherních linií. Počet výherních linií si můžete nastavit podle vlastních možností. Aktivovat je možné jakýkoli počet výherních linií od 1 do 20. Hodnota vaší sázky na každou výherní linii se může pohybovat od 0,01 do 100 mincí. Celková sázka tak může mít hodnotu od 0,20 do 2000 dolarů.

Mezi funkcemi tohoto automatu naleznete například funkci automatického hraní, díky které velmi jednoduše odehrajete předem nastavený počet spinů. Při spuštění automatické hry se hra zastaví pouze v případě, že bude aktivována bonusová funkce. K dispozici je také režim turbo, který je dobré využít, pokud nemáte na hraní spoustu času. Tento režim minimalizuje animace automatu a vaše výhry se tak dozvíte okamžitě.

Herní symboly

V tomto výherním automatu narazíte na základní hrací symboly i na tematické symboly spojené s tématem Sherlocka Holmese. Mezi základní symboly patří symboly hracích karet v hodnotách od 10 až do esa. Speciální symboly pak zahrnují symbol Sherlocka Holmese, který žil v Baker Street v domě číslo 221b. Zároveň se jedná i o scatter symbol tohoto automatu. Mimo tohoto symbolu můžete objevit i nůž na otevírání dopisů, pistoli s náboji a symbol lupy s nápisem Bonus. V automatu samozřejmě nebude chybět ani wild symbol.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti