Menu

Treasures of Tombs Hidden Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Treasures of Tombs Hidden Gold

Hrací Automat Treasures of Tombs Hidden Gold Online ZdarmaVýherní automat Treasure of Tombs Hidden Gold byl inspirován starobylými památkami a hrobkami. K dispozici budete mít herní pole o velikosti 5×3 s velmi příjemným herním prostředím, ale pouze základními funkcemi. Tento automat vám slíbí nízký až střední rozptyl výher.

Hrací Automat Treasures of Tombs Hidden Gold Online Zdarma

Tento hrací automat má pouze malé symboly a v tabulce výplat naleznete všechny možné peněžní odměny i spiny zdarma. Válce budete moci roztočit již s 0,27 kredity.

Herní symboly

Na hrací ploše na vás bude čekat například symbol božího oka, který je typický asi pro všechny automaty s egyptskou tematikou. Egypt je přitažlivým místem, protože je považován za kolébku exorcismu, nebezpečí, záhad a dobrodružství. A to jsou všechny důvody, proč byste si měli zahrát zrovna tento automat.

Pro získání výher budete muset v tomto automatu spojit tři, čtyři nebo pět stejných symbolů. Čím více stejných symbolů se vám podaří spojit, tím vyšší odměnu vyhrajete. Nejvíce na vás čeká kolem 9000 kreditů. Jediná kombinace, na které nezávisí vaše odměna, je kombinace scatter symbolů. Ta vás vždy obdaří 10 spiny zdarma.

Funkce výherního automatu

Kdykoli můžete nějakou výhru vložit do hazardní hry, budete mít šanci na získání ještě vyšších částek. Tento výherní automat je hlavně o tom, využít co nejvíce vašich šancí a nastavení systému sázek. Když budete sázet nízké částky, vypadá to sice bezpečněji, ale pouze když použijete všechny vše finanční prostředky tak dosáhnete na jejich dvojnásobek nebo trojnásobek.

Tento výherní automat se pravděpodobně nestane oblíbeným titulem všech hráčů, protože nenabízí tak vysokou návratnost, není vizuálně velmi kvalitně zpracován a ničím jiným zvláštním nevyniká. Pro občasné hráče bude možná dokonce docela nudný.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti